Randaberg IL Fotball

Støtteapparat

Støtteapparat
   
 
   
Støtteapparatet for Randaberg Fotball 2018    
         
  Funksjon Fornavn Etternavn Epost
         
G 06-1/2/3 (2018)) (Grødem)  H. Lagleder (laglisteansvarlig) Helge Fossmark Helvig helge@helvig.org
G 06-1/2/3 (2018)  Hovedtrener Ståle Seljeskog staale_seljisen@hotmail.com
G 06-1/2/3 (2018)  Hjelpetrener  Nils Brodal nilsbrodal@gmail.com
G 06-1/2/3 (2018)  Hjelpetrener  Stian Figved stian.figved@archerwell.com
G 06-1/2/3 (2018)  Hjelpetrener  Tore Sande Schmidt tore76@hotmail.com
G 06-1/2/3 (2018)  Hjelpetrener  Nils Endre Eikeland neeikeland@gmail.com
G 06-1/2/3 (2018)  Foreldrerepresentant Jone Rørvik jone.rorvik@gmail.com
G 06-1/2/3 (2018)  Foreldrerepresentant Jan Erik Skjæveland j.e.skjaeveland@lyse.net
         
G 06-4/5/6/7 (2018) (Harestad)  H. Lagleder (laglisteansvarlig) Øystein Stjern oystein.stjern@gmail.com
G 06-4/5/6/7 (2018)  Hovedtrener Stian Frøland stianfroeland@gmail.com
G 06-4/5/6/7 (2018)  Trener Frode Peder  Årvik frodepa@gmail.com
G 06-4/5/6/7 (2018)  Trener Bjørn Ove  Bergseteren bjorn.ove.bergseteren@gmail.com
G 06-4/5/6/7 (2018)  Trener Stian  Halvorsen halvorsen16@hotmail.com
G 06-4/5/6/7 (2018)  Trener Kenneth  Goa kegoa@online.no
G 06-4/5/6/7 (2018)  Foreldrerepresentant Rannveig Storebø rannveigs@gmail.com
G 06-4/5/6/7 (2018)  Foreldrerepresentant Christina Bygland christina@norrona.net
         
G 06-8/9/10 (2018) (Goa)  H. Lagleder (laglisteansvarlig) Eirik Dirdal eirik.dirdal@gmail.com
G 06-8/9/10 (2018) Hovedtrener Helge Torsøy helge.t@hotmail.com
G 06-8/9/10 (2018) Hjelpetrener  Einar Galta einar.galta@archerwell.com
G 06-8/9/10 (2018) Foreldrerepresentant Marthe Telle Hopland mthopland@gmail.com
         
J 06 (2018) H. Lagleder (laglisteansvarlig) Tom Ørjan Sande post@tomba.nu
J 06 (2018) Hovedtrener Marius Kolnes Marius@harestad.no
J 06 (2018) Hjelpetrener  Espen Mathisen Larsen mathisen89@gmail.com
J 06 (2018) Hjelpetrener  Roald Digranes Roald.digranes@gmail.com
J 06 (2018) Hjelpetrener  Tom Ørjan Sande post@tomba.nu
J 06 (2018) Hjelpetrener  Endre Sande es@archerwell.com
J 06 (2018) Foreldrerepresentant Endre Sande es@archerwell.com
J 06 (2018) Foreldrerepresentant Lene With Sande lene@tomba.nu
         
G 07-1/2/3/4/5 (2018) (Harestad)  H. Lagleder (laglisteansvarlig) Anniken Sørensen anniken.sorensen@gmail.com
G 07-1/2/3/4/5 (2018)  Hovedtrener Christer Håland christer.haland@gmail.com
G 07-1/2/3/4/5 (2018)  Trener Bjørn Roger Tagliano Erdal bjorn@pressplay.no
G 07-1/2/3/4/5 (2018)  Trener Frank Bergsagel frank@fraberg.no
G 07-1/2/3/4/5 (2018)  Trener Kim Ølberg Hansen okzalabim@gmail.com
G 07-1/2/3/4/5 (2018)  Trener Magnus Karlsen magnuskarlsen79@yahoo.no
G 07-1/2/3/4/5 (2018)  Trener Sigbjørn Øverland  Sande Sigb-san@online.no
G 07-1/2/3/4/5 (2018)  Foreldrerepresentant Anniken Sørensen anniken.sorensen@gmail.com
         
G 07-6/7/8 (2018) (Grødem)  H. Lagleder (laglisteansvarlig) Erik Grødem-Haugum erhaugum@gmail.com
G 07-6/7/8 (2018) Hovedtrener Alexander Middleton alex@matek.no
G 07-6/7/8 (2018) Trener Idar Goa idar.goa@lyse.net
G 07-6/7/8 (2018) Trener Erlend Prestegård erlend.prestegard@gmail.com
G 07-6/7/8 (2018) Trener Erik Fuglestad ef@randaberg-fotball.no
G 07-6/7/8 (2018) Hjelpetrener Uno Jakobsen lett@gmx.com
G 07-6/7/8 (2018) Hjelpetrener Kjell Rune Fjellheim kjellfjell@icloud.com
G 07-6/7/8 (2018) Foreldrerepresentant Erik Grødem-Haugum erhaugum@gmail.com
G 07-6/7/8 (2018) Foreldrerepresentant Uno Jakobsen lett@gmx.com
         
G 07-9/10 (2018) (Goa)  H. Lagleder (laglisteansvarlig) Erlend Mathisen erlend.mathisen@halliburton.com
G 07-9/10 (2018) Hovedtrener Henrik Andre Jelsa henrik.jelsa@hotmail.com
G 07-9/10 (2018) Trener Jon Fredrik Hjelmaas jfhjelmaas@hotmail.com
         
J 07-1/2/3 (2018) (Grødem)  H. Lagleder (laglisteansvarlig) Eirik Windergaard ewindegaard@slb.com
J 07-1/2/3 (2018)  Hovedtrener Marius Bukve marius.bukve@lyse.net
J 07-1/2/3 (2018)  Trener Rune Valen runevalen@hotmail.com
J 07-1/2/3 (2018)  Foreldrerepresentant Toril Merkedal torilmerkesdal@hotmail.com
         
J 07-4/5/6 (2018) (Harestad, Goa)  H. Lagleder (laglisteansvarlig) Ragnhild J Utheim rjutheim@gmail.com
J 07-4/5/6 (2018) Hovedtrener Ørjan Selnes selnes@gmail.com
J 07-4/5/6 (2018) Trener Ragnhild J Utheim rjutheim@gmail.com
J 07-4/5/6 (2018) Trener Martin Harbo harbo.martin@gmail.com
J 07-4/5/6 (2018) Hjelpetrener Merete Nilsen merethe.nilsen@hotmail.com
J 07-4/5/6 (2018) Hjelpetrener Tommy  Goa tommy@seabrokers.no
J 07-4/5/6 (2018) Foreldrerepresentant Monica  Johnsen Selnes Monicajohnsen6@hotmail.com
J 07-4/5/6 (2018) Foreldrerepresentant Merete Nilsen merethe.nilsen@hotmail.com
         
G 08-1/2 (2018) (Harestad)  H. Lagleder (laglisteansvarlig) Øystein Stjern oystein.stjern@gmail.com
G 08-1/2 (2018) H.Trener Asbjørn asbjorn@harestadbygg.no
G 08-1/2 (2018) Trener Morten Morten.Bo@subseaservices.no
G 08-1/2 (2018) Trener Dag Arve Eikevik dag.arve.eikevik@haugnett.no
G 08-1/2 (2018) Trener Thomas Muller thomas.mueller1968@yahoo.no 
G 08-1/2 (2018) Foreldrekontakt Merete Økland Espedal mereteespedal@gmail.com
G 08-1/2 (2018) Foreldrekontakt Tone Ravnås tra@jaermuseet.no
         
G 08-4/5 (2018) (Grødem)  H. Lagleder (laglisteansvarlig) Jone  Rørvik jone.rorvik@gmail.com
G 08-4/5 (2018) H.Trener Christian Wanvik christian@wanvik.net
G 08-4/5 (2018) Trener Tord Isaksen tori@skagenfondene.no
G 08-4/5 (2018) Trener Kenneth Myrvik kenneth@munk.no
G 08-4/5 (2018) Foreldrekontakt Lars Martin Vallestad larsmartinvallestad@gmail.com
G 08-4/5 (2018) Foreldrekontakt Idar Goa idar.goa@lyse.net
         
G 08-6 (2018) (Goa)  H. Lagleder (laglisteansvarlig) Eirik Dirdal eirik.dirdal@gmail.com
G 08-6 (2018) H.Trener Stian Hopland stianhopland@hotmail.com
G 08-6 (2018) Hjelpetrener Jan Ove Sørheim josoerheim@gmail.com
G 08-6 (2018) Foreldrekontakt Morten Lid mortenlid@mac.com
G 08-6 (2018) Foreldrekontakt Turid Goa turgoak@gmail.com
         
J 08-1/2/3 (2018) H. Lagleder (laglisteansvarlig) Espen Mathisen Larsen mathisen89@gmail.com
J 08-1/2/3 (2018) Ass.lagleder Marita Raustein  Larsen Larsenm89@gmail.com
J 08-1/2/3 (2018) H.Trener Kontakt: J 08-2 Espen Mathisen Larsen mathisen89@gmail.com
J 08-1/2/3 (2018) Trener Kontakt: J 08-1 Stian Frøland stianfroeland@gmail.com
J 08-1/2/3 (2018) Trener Elisabeth  Faugstad elisabethfaugstad@hotmail.com
J 08-1/2/3 (2018) Hjelpetrener Kontakt J 08-3 Morten  Svela morten@gymo.no
J 08-1/2/3 (2018) Foreldrekontakt Bjørg Johnsen bjorg.johnsen@lyse.net
         
G 09-1/2 (2018) (Grødem)  H. Lagleder (laglisteansvarlig) Jo-Inge Baastad jo-inge.baastad@fpe.no
G 09-1/2 2018 H.Trener Odd Egil Flokketveit flokketveit@gmail.com
G 09-1/2 2018 Trener Asbjørn Flatebø aflatebo@gmail.com
G 09-1/2 2018 Foreldrekontakt Jens Raabe Middelton jemi@lyse.net
G 09-1/2 2018 Foreldrekontakt Frank  Thoresen frank.thoresen@outlook.com
         
G 09-3/4 2018 (Harestad) H. Lagleder (laglisteansvarlig) Jarle Totland Jarle.Totland@roxel.no
G 09-3/4 2018 H.Trener Kristin Raustein Ramsland Kristinraustein@hotmail.com
G 09-3/4 2018 H.Trener Jarle Totland Jarle.Totland@roxel.no
G 09-3/4 2018 Trener Marius Kolnes Marius@harestad.no
G 09-3/4 2018 Trener Stian  Sande Stiansande100@gmail.com
G 09-3/4 2018 Trener Ole Steinar Vatland Ole_steinar@hotmail.com
G 09-3/4 2018 Hjelpetrener Bård  Ellingsen bard.ellingsen@lyse.net
G 09-3/4 2018 Foreldrekontakt Torgils Skaar torgils.skaar@subsea7.com
         
G 09-6 (2018) (Goa)  H. Lagleder (laglisteansvarlig) Bjørg Sivertsen Lauvsnes Bjolau@lyse.net
G 09-6 (2018) H.Trener Espen Ogne Espen.ogne@bhge.com
G 09-6 (2018) Foreldrekontakt Åge Byberg aage@cegro.no
         
J 09-1/2/3 (2018)  H. Lagleder (laglisteansvarlig) Tom Ørjan Sande post@tomba.nu
J 09-1/2/3 (2018) H.Trener Arne Helgeland arnehelgeland@hotmail.com
J 09-1/2/3 (2018) Trener  Henning  Oaland oaland84@live.no
J 09-1/2/3 (2018) Trener  Tom Ørjan Sande post@tomba.nu
J 09-1/2/3 (2018) Foreldrekontakt Anu Allikas Staurland anu.allikas@lyse.net
J 09-1/2/3 (2018) Foreldrekontakt Lene With Sande lene@tomba.nu
J 09-1/2/3 (2018) Foreldrekontakt  Tone Ravnås tra@jaermuseet.no
         
G 10-1/2/7 (2018) (Harestad)  H. Lagleder (laglisteansvarlig) Bjørn Sigve Dagsland Bsd121@lyse.net
G 10-1/2/7 2018  H.Trener Lag 1 Bjørn Sigve Dagsland Bsd121@lyse.net
G 10-1/2/7 2018 H.Trener Lag 2 Ronny Strømø stromo20@hotmail.com
G 10-1/2/7 2018 H.Trener Lag 7 Kristian  Aspen kristian.aspen@gmail.com
G 10-1/2/7 2018 Trener Lag 1 Øyvind  Voll oyvind.voll@outlook.com
G 10-1/2/7 2018 Trener Lag 1 Petter Osmundsen Berg petter@maximator.no
G 10-1/2/7 2018 Hjelpetrener Lag 1 Kenneth Torsteinsbø torsteinbo@gmail.com
G 10-1/2/7 2018 Hjelpetrener Lag 2 Asbjørn asbjorn@harestadbygg.no
G 10-1/2/7 2018 Hjelpetrener Lag 2 Mansour Ansari  Moghaddam mansour.ansari@hotmail.no
G 10-1/2/7 2018 Hjelpetrener Lag 7 Morten Morten.Bo@subseaservices.no
G 10-1/2/7 2018 Foreldrekontakt Lag 1 Stig Skarpenes Stig.skarpenes@lyse.net
G 10-1/2/7 2018 Foreldrekontakt Lag 2 Esben Slettebø esben.slettebo@proserv.com
G 10-1/2/7 2018 Foreldrekontakt Lag 7 Eivind  Vistnes evistnes70@gmail.com
         
G 10-3/4 (2018) (Grødem)  H. Lagleder (Begge lag) (Listeansvarlig) Arild  Soma arild.soma@lyse.net
G 10-3/4 2018 H.Trener (G 10-4)        Arild Grov arigr@statoil.com
G 10-3/4 2018 H.Trener (G 10-3)        Espen Nedrebø en@oneco.no
G 10-3/4 2018 Trener  Jan Ove  Nesvik  jan.ove.nesvik@lyse.net
G 10-3/4 2018 Trener  Arild  Soma arild.soma@lyse.net
G 10-3/4 2018 Foreldrekontakt Arne Skaar Skaarn@runbox.no
         
G 10-5/6 (2018) (Goa) H. Lagleder (laglisteansvarlig) Erik Femsteinevik femsteinevik@gmail.com
G 10-5/6 2018  H.Trener Kim Richard Pettersen kp@jlr.no
G 10-5/6 2018 Trener Steffen  Haugland steffen.haugland@waterlogic.no
G 10-5/6 2018 Hjelpetrener  Neil  Chapman neil.chapman8@gmail.com
G 10-5/6 2018 Foreldrekontakt Silje Goa siljegoa@hotmail.com
G 10-5/6 2018 Foreldrekontakt Eirik Børseth eirik@raftklinikken.no
         
J 10-1 (2018) (Harestad/Goa)  H. Lagleder (laglisteansvarlig) Trine Revang trine.revang@lyse.net
J 10-1 (2018) H.Trener Erik  Madland erik.madland@lyse.net
J 10-1 (2018) Foreldrekontakt Alice Nybø Curtis alicenybo@hotmail.com
         
J 10-3 (2018) (Grødem)  H. Lagleder  (listeansvarlig) Dagrun Jørstad Dagrunj78@gmail.com
J 10-3 (2018) H.Trener Nils Ove  Stava  nils.ove.stava@lyse.net
J 10-3 (2018) Trener Dagrun Jørstad Dagrunj78@gmail.com
J 10-3 (2018) Foreldrekontakt Stig  Berg stig.berg@lyse.net
J 10-3 (2018) Foreldrekontakt Heidi Fossmark Heidi.elisabeth.fossmark@aftenbladet.no
         
G 11-1/2/3/5/6 2018   H. Lagleder (laglisteansvarlig) H.Trener Thomas Evjen tevjen@hotmail.com
G 11-1/2/3/5/6 2018  H.Trener Thomas Evjen tevjen@hotmail.com
G 11-1/2/3/5/6 2018  H.Trener Rune Egeland runeegeland@gmail.com
G 11-1/2/3/5/6 2018  Trener  Lars Jansen Viste  ljv1976@hotmail.com
G 11-1/2/3/5/6 2018  Trener Andree Ven der Veen avand@broadpark.no
G 11-1/2/3/5/6 2018  Trener Per Erik Haga per.erik@ps-selskapsutleie.no
G 11-1/2/3/5/6 2018  Hjelpetrener Kenneth Torsteinsbø torsteinbo@gmail.com
G 11-1/2/3/5/6 2018  Foreldrekontakt Ida Koll-Frafjord ida@tsmg.no
G 11-1/2/3/5/6 2018  Foreldrekontakt Bengt Slogvik bengt.slogvik@lyse.net
G 11-1/2/3/5/6 2018  Foreldrekontakt Anne Lene  Vistnes hvistnes@online.no
G 11-1/2/3/5/6 2018  Foreldrekontakt Leif Birger Botnehagen  Goa leifgoa@gmail.com;  bprandaberg@bunnpris.no
         
J 11-1/2 (2018)  H. Lagleder (laglisteansvarlig) Jens Middleton  jemi@lyse.net
J 11-1/2 (2018) H.Trener Rolf Grønnestad  rolfgronnestad@gmail.com
J 11-1/2 (2018) Hjelpetrener Erlend Mathisen erlend.mathisen@halliburton.com
J 11-1/2 (2018) Foreldrekontakt Rolf Grønnestad  rolfgronnestad@gmail.com
J 11-1/2 (2018) Foreldrekontakt Erlend Mathisen erlend.mathisen@halliburton.com
         
G 12-1/2/3/4 (2018) H. Lagleder (Listeansvarlig) Vera Stabenfeldt vera.stabenfeldt@comprendo.no
G 12-1/2/3/4 (2018) H. Lagleder  Tove Iren Vestlie Tove.Vestlie@lotosupstream.no
G 12-1/2/3/4 (2018) H.Trener  Frode Vignes frode.vignes@lyse.net
G 12-1/2/3/4 (2018) H.Trener Kurt Erik Knarvik kurt.knarvik@lyse.net
G 12-1/2/3/4 (2018) Trener Ørjan Hult Oerjan.Hult@contractor.conocophillips.com
G 12-1/2/3/4 (2018) Trener Frank  Thoresen frank.thoresen@outlook.com
G 12-1/2/3/4 (2018) Trener Tord Helland tord.helland@gmail.com
G 12-1/2/3/4 (2018) Hjelpetrener Stig Helland stig.helland@lyse.net
G 12-1/2/3/4 (2018) Hjelpetrener Geir Oanes Rygg geir.oanes.rygg@fjordland.no
G 12-1/2/3/4 (2018) Hjelpetrener Erlend Ørn erlend.orn@lyse.net
G 12-1/2/3/4 (2018) Foreldrekontakt Irene  Espevik irene.espevik@lyse.net
         
J -12 1/2 (2018) (Harestad)  H.Lagleder (Laglisteansvarlig) Christina Egeland christina.egeland76@gmail.com
J 12-1/2/3 2018  H. Trener  Kjetil  Løland kjetil@rygg-maskin.no
J 12-1/2/3 2018 Trener Ståle  Ims he-ims@online.no
J 12-1/2/3 2018 Trener Geir geir.bo@rennesoy.kommune.no
J 12-1/2/3 2018 Trener Katrine Hasting  Stokka katrineshasting@gmail.com
J 12-1/2/3 2018 Trener Therese Lütcherath tessen@lyse.net
J 12-1/2/3 2018 Trener Grethe Kjeilen-Eilertsen grethe.kjeilen-eilertsen@ep.total.no
J 12-1/2/3 2018 Foreldrekontakt Helen Rygg Ims He-ims@online.no
J 12-1/2/3 2018 Foreldrekontakt Kjersti Lundbakk Flatebø Kjersti.flatebo@gmail.com
         
G 13-1/2/3 2018 (Div: 1-2-3) H. Lagleder laglisteansvarlig Hanne Husa Halse  hanne.husa.halse@subseaservices.no
G 13-1/2/3 2018  Lagleder Ass. Lag 1 Dag Kjetil Paulsen dagkjetilpaulsen@hotmail.com
G 13-1/2/3 2018 Lagleder Ass. Lag 2 Hans Eirik Hovland hanseirik@lyse.net
G 13-1/2/3 2018 Lagleder Ass. Lag 3 Trygve trygvebo@hotmail.com
G 13-1/2/3 2018 Materiell Andree van der Veen avand@broadpark.no
G 13-1/2/3 2018 Hovedtrener Oddvar Hetland Oddvar.Hetland@laerdal.com
G 13-1/2/3 2018 Trener Sjur Revang sjur@teccon.no
G 13-1/2/3 2018 Trener Trygve trygvebo@hotmail.com
G 13-1/2/3 2018 Trener Espen Seheim espen@lunsjtid.no
G 13-1/2/3 2018 Trener Bjørn Inge Tunge Bjorninge@tunge.no
G 13-1/2/3 2018 Trener Kjetil  Nilssen Kjetil.Nilssen@nov.com
G 13-1/2/3 2018 Hjelpetrener Dag Kjetil Paulsen dagkjetilpaulsen@hotmail.com
G 13-1/2/3 2018 Hjelpetrener Geir Børge Bjørkheim geir.bjorkheim@c-a-m.com
G 13-1/2/3 2018 Hjelpetrener Aril Schøld aril@lifesound.no
G 13-1/2/3 2018 Hjelpetrener Preben  Bugge pgbugge@gmail.com
G 13-1/2/3 2018 Foreldrekontakt Kariann Randeberg kariannr@hotmail.com
G 13-1/2/3 2018 Foreldrekontakt Aril Schøld aril@lifesound.no
G 13-1/2/3 2018 Foreldrekontakt Jan-Ove Sørheim josoerheim@gmail.com
G 13-1/2/3 2018 Foreldrekontakt Geir Herlofsen geir.herlofsen@lyse.net
         
J 13-1/2/3 (2018)  (Div: 1-2-3) H. Lagleder laglisteansvarlig Jan Inge  Løland jil@ows.no 
J 13-1/2/3 2018   H.Trener Jarle  Totland Jarle.Totland@roxel.no
J 13-1/2/3 2018  H.Trener Ulf Ingar Wangensteen Berge ulf.berge@lyse.net
J 13-1/2/3 2018  Trener Jan Inge  Løland jil@ows.no 
J 13-1/2/3 2018  Trener Kim Henning Madland kim.madland@svafas.no
J 13-1/2/3 2018  Trener  Jarle Habbestad jarle.habbestad@applysorco.no
J 13-1/2/3 2018  Trener  Kjartan bo.kjartan@lyse.net
J 13-1/2/3 2018  Foreldrekontakt Iris Goa  Tunge irisgt@lyse.net
J 13-1/2/3 2018  Foreldrekontakt  Ida  Koll-Frafjord ida@tsmg.no
         
G 14-1/2 2018 (Div: 1-2) H. Lagleder laglisteansvarlig Kontakt begge lag Jan Ove Rafoss jan.ove.rafoss@lyse.net
G 14-1/2 2018   Ass.lagleder Kontakt G 14-2 Rune Voll r_voll83@hotmail.com
G 14-1/2 2018   Ass.lagleder Kontakt G 14-1 Ole Geir Røyseland ole.geir@sentrum-regnskap.com
G 14-1/2 2018   H.Trener G 14-1 Flemming Kjeilen-Eilertsen flemming@geoplayground.com
G 14-1/2 2018   Trener G 14-1 Trond Ås Larsen trond.aas.larsen@lyse.net
G 14-1/2 2018   Trener G 14-2 Ingvar Bjørheim ingvarbjorheim@gmail.com
G 14-1/2 2018   Trener G 14-2 Øystein Midhaug oystein.midhaug@akersolutions.com
G 14-1/2 2018   Trener Kenneth Goa kegoa@online.no
G 14-1/2 2018   Trener Arild Grov arigr@statoil.com
G 14-1/2 2018   Trener Kjell Oddvar Kolnes kjell@teppelageret.no
G 14-1/2 2018   Trener Oddvar  Lindanger oddvarl@valvision.no
G 14-1/2 2018   Foreldrekontakt Ingvild Denut ingvilddenut@hotmail.com
G 14-1/2 2018   Foreldrekontakt Kristina R. Sunde kriravn@gmail.com
G 14-1/2 2018   Foreldrekontakt  Linda Engelsgjerd linda.engelsgjerd@projure.no
G 14-1/2 2018   Foreldrekontakt  Elin Boge elin.boge@kpmg.no
         
J 14-1 (2018) (Div: 3 )  H.Lagleder (listeansvarlig) Therese Lütcherath tessen@lyse.net
J 14-1 2018 H.Trener  Robert Gunvaldsen Robert.Gunvaldsen@lyse.net
J 14-1 2018 Trener Therese Lütcherath tessen@lyse.net
J 14-1 2018 Foreldrekontakt Elin  Frostestad efrostestad@hotmail.com
         
G 15 1/2 (2018) (Div: Elite og 2.div)  H.Lagleder Kontaktperson:  Endre Harestad endre.harestad@gmail.com
G 15 1/2 2018 Ass.lagleder (listeansvarlig) Evy Byberg evy@bybergmaskin.no
G 15 1/2 2018 Lagleder: Kontaktperson lag: 2 Erlend Ørn erlend.orn@lyse.net
G 15 1/2 2018 Hovedtrener  Erling  Lende Erling.Lende@Halliburton.com
G 15 1/2 2018 Trener  Olav Prestegård Olavp@hotmail.com
G 15 1/2 2018 Trener Espen Espedal espen.espedal@cegal.com
G 15 1/2 2018 Trener  Eivind Helland eivind.helland@live.no
G 15 1/2 2018 Hjelpetrener  Magnar  Voll magnar.voll@lyse.net
G 15 1/2 2018 Hjelpetrener  Stig Helland stig.helland@lyse.net
G 15 1/2 2018 Hjelpetrener  Erlend Ørn erlend.orn@lyse.net
G 15 1/2 2018 Hjelpetrener  Trond  Viste trond.viste@klinikkforalle.no
G 15 1/2 2018 Hjelpetrener  Endre Harestad endre.harestad@gmail.com
G 15 1/2 2018 Foreldrekontakt Monica Mitchell monica.g.mitchell@lyse.net
G 15 1/2 2018 Foreldrekontakt Evy Byberg evy@bybergmaskin.no
         
         
G-16 (2018)  Nivå: 2  H.Lagleder (laglisteansvarlig) Stig Sivertsen stig.sivertsen@lyse.net; stig@stavanger-investering.no
G-16 1(2018)  H.Trener Dag  Steinnes  dag@steinnes.info
G-16 1(2018)  Trener  Stig Sivertsen stig.sivertsen@lyse.net; stig@stavanger-investering.no
         
J 15/16 1/2 (2018) Div: 1- 2   H.Lagleder (laglisteansvarlig) Frode  Lindboe frode.lindboe@aftenbladet.no
J 15/16 1/2 (2018) H.Trener Kjetil  Løland kjetil@rygg-maskin.no
J 15/16 1/2 (2018) Trener Frank Randeberg frank.randeberg@lyse.net
J 15/16 1/2 (2018) Trener Frode  Lindboe frode.lindboe@aftenbladet.no
J 15/16 1/2 (2018) Trener Ørjan Jensen oj@optiel.no
J 15/16 1/2 (2018) Hjelpetrener Siri Merete Viste Madland siri@randaberg-regnskap.no
J 15/16 1/2 (2018) Hjelpetrener Tom  Håland tom.haland@sr-bank.no
J 15/16 1/2 (2018) Hjelpetrener Erik Madland erik.madland@lyse.net
J 15/16 1/2 (2018) Hjelpetrener Morten Pedersen morten.pedersen@npd.no 
J 15/16 1/2 (2018) Foreldrekontakt Kjell Inge kjellingebo@gmail.com
J 15/16 1/2 (2018) Foreldrekontakt  Elin Boge elin.boge@kpmg.no
         
Utviklinggruppe Jenter 13-19 år (2018) Hovedtrener Hege Aske hegeask77@hotmail.com 
Utviklingsgruppe Jenter 13-19 år Trener  Inger Anette Lorentzen ingera.lor@hotmail.com
Utviklingsgruppe Jenter 13-19 år Trener  Kjetil  Løland kjetil@rygg-maskin.no
         
G 19-1 (2018) (1.div)  H.Lagleder laglisteansvarlig Jan Ove Valen jan.valen@lyse.net
G 19-1 2018 Hovedtrener  Arnt Ove Holter arnt.holter@lyse.net
G 19-1 2018 Hjelpetrener Egil Johnsen egil.johnsen@lyse.net; egil.johnsen@danskebank.no 
G 19-1 2018 Trener  Dag Jarle  Merkesdal  djm@merkesdal.no 
         
G 19-2 2018 (7er)  H.Lagleder laglisteansvarlig Ole Geir Røyseland ole.geir@sentrum-regnskap.com
G 19-2 2018 Hovedtrener  Hallgeir hbo@lyse.net
         
J 19-1 (2018) (Div:2 )  H.Lagleder  (laglisteansvarlig) Frode Sirevaag Lindboe frode.lindboe@aftenbladet.no
J 19-1 2018 H.Trener Tonje Kjøll tonjekjoll@gmail.com
J 19-1 2018 Trener Bjørn Gulbrandsen bjorn.gulbrandsen@swegon.no
J 19-1 2018 Trener Ørjan Jensen oj@optiel.no
         
Damelag A 2018 3.div  H.Lagleder  (laglisteansvarlig) Rolf Raustein rolf.raustein@lyse.net
Damelag A 2018 H.Trener Hege Aske hegeask77@hotmail.com 
Damelag A 2018 Trener  Inger Anette Lorentzen ingera.lor@hotmail.com
         
A-lag 2018 4.div  Hovedlagleder (laglisteansvarlig) Kjetil Nilssen Kjetil.Nilssen@nov.com
A-lag 2018 Lagleder (ass) Erik Nevland en@randaberg-fotball.no
A-lag 2018 H.Trener Erik Fuglestad ef@randaberg-fotball.no
A-lag 2018 Forpleining Tone Håland tone@randaberg-fotball.no
A-lag 2018 Fysisk trener og medisinsk ansvarlig/fysio Steinar Enga steinarenga_16@hotmail.com
         
C-lag (2018) 5.div   H. Lagleder (laglisteansvarlig) Dino Serdarevic RandabergC@hotmail.com; dinoserdarevic93@gmail.com
C-lag 2018 H.Trener Dino Serdarevic RandabergC@hotmail.com; dinoserdarevic93@gmail.com
         
D-lag 2018 (7er) Hovedlagleder (laglisteansvarlig) Torstein Sirnes   torstein.sirnes@gmail.com
D-lag 2018 (7er) H.Trener Vebjørn  Mehammer   Vebjoorn@gmail.com
         
Old Boys (treningsgruppe)  Lagleder (laglisteansvarlig) Lars Helge  Sande LHSANDE@wepco.no
Old Boys (treningsgruppe) Lotteriansvarlig Børge  Bø  borge.bo@lyse.net
         
72        
  Styreverv Fornavn Etternavn  
         
  Administrasjon      
  Daglig leder Erik Nevland en@randaberg-fotball.no
  Adm./Akt. Sekretær Harry Austbø harry@randaberg-fotball.no
  Vakt og banemester for baner og hus Ola  Randeberg olarandeberg@gmail.com
  Ass. vaktmester Baner og hus Sigmund Aartun  
  Forpleining og FFO Tone Håland tone@randaberg-fotball.no
  FFO og Fotballskoler, Spillerutvikler Knut  Norgren knut_norgren60@hotmail.com; kn@wang.no
  A-lags trener og spillerutvikler Erik Fuglestad ef@randaberg-fotball.no
  Fotballstyre Fornavn Etternavn  
  Leder Torgeir Kjøll Torgeir.kjoll@gmail.com
  Nestleder Terje Olsen terje.olsen@cosl.no
  Sekretær John Ove Waage john.ove.waage@stavanger.kommune.no
  Økonomisk/Finans leder Gunnar Kolnes gunnar@kolnesmaskin.no
  Sportslig Leder Mangler    
  Ungdomsleder Kåre Pedersen kare.pedersen1@gmail.com
  Barneleder Christian Wanvik barneleder@randaberg-fotball.no
  Styremedlem Hanne Husa Halse  hanne.husa.halse@subseaservices.no
  Finanskomite` Fornavn Etternavn  
  Leder Erik Nevland en@randaberg-fotball.no
  Komitemedlem Gunnar Kolnes gunnar@kolnesmaskin.no
  Ungdomsutvalg Fornavn Etternavn  
  Ungdomsleder Kåre Pedersen kare.pedersen1@gmail.com
  Sekretær Mangler    
  Sportslig leder U-avd. Mangler    
  Materialforvalter Harald Ivar Vasstveit harald.vasstveit@lyse.net
  Repr. Komite` for jentefotball Mangler    
  Barneleder Christian Wanvik barneleder@randaberg-fotball.no
  Barneutvalg Fornavn Etternavn  
  Barneleder Christian Wanvik barneleder@randaberg-fotball.no
  Medlem Eirik Dirdal eirik.dirdal@gmail.com
  Medlem Helen Rygg Ims He-ims@online.no
  Medlem Thomas Evjen tevjen@hotmail.com
  Medlem Karianne  Randeberg kariannr@hotmail.com
  Utdanningskomiteen Fornavn Etternavn  
  Leder Mangler    
  Fair Play komitee Fornavn Etternavn  
  Leder Mangler    
  Medlem Silje Helen Nesvik Aarsland saarsland@slb.com
  Komite for Tec Con Cup Fornavn Etternavn  
  Barneleder Christian Wanvik barneleder@randaberg-fotball.no
  Sekretær/adm.leder Kjersti Lundbakk Flatebø Kjersti.flatebo@gmail.com
  Komitemedlem Harald Ivar Vasstveit harald.vasstveit@lyse.net
  Komitemedlem Silje Helen Nesvik Aarsland saarsland@slb.com
  Komitemedlem Kjetil  Løland kjetil@rygg-maskin.no
  Komitemedlem Kariann Randeberg kariannr@hotmail.com
  Turneringsgruppe for Ungdomsavdelingen      
  Ungdomsleder Kåre Pedersen kare.pedersen1@gmail.com
  Sekretær/adm.leder Hanne Husa Halse  hanne.husa.halse@subseaservices.no
  Komitemedlem Frode Sirevaag Lindboe frode.lindboe@aftenbladet.no
  Komitemedlem Bjørn Gulbrandsen bjorn.gulbrandsen@swegon.no
  Arrangementkomiteen Fornavn Etternavn  
  Leder Tone Håland t-haa@online.no
  Komitemedlem Speaker Eivind Vistnes evistnes70@gmail.com
  Komitemedlem Harald Henningsen  
  Anleggskomiteen Fornavn Etternavn  
  Leder Johan Vistnes johan.vistnes@gmail.com                          
  Komitemedlem Gunnar Kolnes gunnar@kolnesmaskin.no
  Komitemedlem Terje Madland terje.madland@lyse.net
  Komitemedlem Tom Tvedt tom.tvedt@idrettsforbundet.no
         
  Dommerkomiteen Fornavn Etternavn  
  Leder Christina Egeland christina.egeland76@gmail.com
  Komitemedlem Mangler    
         
  Miljø og Tiltakskomite Fornavn Etternavn  
  Fotball styre      
         
  Ressursgruppen Fornavn Etternavn  
  Leder Torgeir Kjøll Torgeir.kjoll@gmail.com
  Komitemedlem Marianne Goa Kjøll Torgeir.kjoll@gmail.com
         
  Innstillingskomite` Fornavn Etternavn  
  Leder Mangler    
  Komitemedlem Christian Wanvik christian@wanvik.net
  Komitemedlem Kåre Pedersen kare.pedersen1@gmail.com
         
  Kontrollkomite'n Fornavn Etternavn  
  Komitemedlem Bjarte  Sunde  bjarte.sunde@kvernelandbil.no
  Komitemedlem Kjetil Våge kjetil.vage@kvernelandbil.no
  Varamedlem Mangler    
  Varamedlem Mangler    
  Revisor Torstein Fjermedal  

Randaberg IL Fotball

Klubbhuset, Tungenesveien 47, 4070 Randaberg

Postboks 31, 4096

 

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift