Randaberg IL Fotball

Støtteapparat

Støtteapparat
Støtteapparet for Randaberg Fotball 2017    
         
G 06-1/2/3/4 (2017) (Harestad, Goa) (26 stk.) H. Lagleder (laglisteansvarlig) Anniken Sørensen anniken.sorensen@gmail.com
G 06-1/2/3/4 (2017)  Hovedtrener Christer Håland christer.haland@gmail.com
G 06-1/2/3/4 (2017)  Trener Bjørn Roger Tagliano Erdal bjorn@pressplay.no
G 06-1/2/3/4 (2017)  Trener Frank Bergsagel frank@fraberg.no
G 06-1/2/3/4 (2017)  Trener Kim Ølberg Hansen okzalabim@gmail.com
G 06-1/2/3/4 (2017)  Trener Magnus Karlsen magnuskarlsen79@yahoo.no
G 06-1/2/3/4 (2017)    Sigbjørn Ø Sande  
         
G 06-5/6 (2017) (Grødem) (17 stk.) H. Lagleder (laglisteansvarlig) Erik Grødem-Haugum erhaugum@gmail.com
G 06-5/6 (2017) Hovedtrener Alexander Middleton alex@matek.no
G 06-5/6 (2017) Trener Idar Goa idar.goa@lyse.net
G 06-5/6 (2017) Trener Erlend Prestegård erlend.prestegard@gmail.com
         
G 06-8 (2017) (Goa) (7stk) H. Lagleder Erlend  Mathisen erlend.mathisen@halliburton.com
G 06-8 (2017) Hovedtrener Henrik Andre Jelsa henrik.jelsa@hotmail.com
G 06-8 (2017) Trener Jon Fredrik Hjelmaas jfhjelmaas@hotmail.com
         
J 06-3/4 (2017) (Alle skoler) (13 stk.) H. Lagleder (laglisteansvarlig) Eirik Windergaard ewindegaard@slb.com
J 06-3/4 (2017)  Hovedtrener Marius Bukve marius.bukve@lyse.net
         
G 07-1/2 (2017) (Harestad) (18 stk.) H. Lagleder (laglisteansvarlig) Øystein Stjern oystein.stjern@gmail.com
G 07-1/2 (2017) H.Trener Asbjørn asbjorn@harestadbygg.no
G 07-1/2 (2017) Trener Morten Morten.Bo@subseaservices.no
G 07-1/2 (2017) Trener Dag Arve Eikevik dag.arve.eikevik@haugnett.no
G 07-1/2 (2017) Trener Thomas Muller thomas.mueller1968@yahoo.no 
         
G 07-4/5 (2017) (Grødem) (17 stk.) H. Lagleder (laglisteansvarlig) Jone  Rørvik jone.rorvik@gmail.com
G 07-4/5 (2017) H.Trener Christian Wanvik christian@wanvik.net
G 07-4/5 (2017) Trener Tord Isaksen tori@skagenfondene.no
G 07-4/5 (2017) Trener Kenneth Myrvik kenneth@munk.no
         
G 07-6 (2017) (Goa) (13 stk.) H. Lagleder (laglisteansvarlig) Eirik Dirdal eirik.dirdal@gmail.com
G 07-6 (2017) H.Trener Stian Hopland stianhopland@hotmail.com
         
J 07-1/2/3 (2017) H.Trener Espen Mathisen Larsen mathisen89@gmail.com
J 07-1/2/3 (2017) Trener Stian Frøland stianfroeland@gmail.com
         
G 08-1/2 (2017) (Grødem) (17 stk.)  H. Lagleder (laglisteansvarlig) Jo-Inge Baastad jo-inge.baastad@fpe.no
G 08-1/2 2017 H.Trener Odd Egil Flokketveit flokketveit@gmail.com
G 08-1/2 2017 Trener Asbjørn Flatebø aflatebo@gmail.com
         
G 08-3/4 2017 (Harestad) (21 stk.) H. Lagleder (laglisteansvarlig) Stian  Sande Stiansande100@gmail.com
G 08-3/4 2017 H.Trener Kristin Raustein Ramsland Kristinraustein@hotmail.com
G 08-3/4 2017 H.Trener Jarle Totland Jarle.Totland@roxel.no
G 08-3/4 2017 Trener Marius Kolnes Kolnesmarius@gmail.com
G 08-3/4 2017 Trener Stian  Sande Stiansande100@gmail.com
G 08-3/4 2017 Trener Ole Steinar Vatland Ole_steinar@hotmail.com
         
G 08-5 (2017) (Goa) (11 stk) H. Lagleder (laglisteansvarlig) Bjørg Lauvsnes  Sivertsen Bjolau@lyse.net
G 08-5 (2017) H.Trener Cato Sola catosola@gmail.com
G 08-5 (2017) Trener Ingelin Vellene Ogne ingelin.v.ogne@lyse.net
         
J 08-1/2/3 (2017) (22 stk) H. Lagleder (laglisteansvarlig) Tom Ørjan Sande post@tomba.nu
J 08-1/2/3 (2017) H.Trener Arne Helgeland arnehelgeland@hotmail.com
J 08-1/2/3 (2017) Trener Thomas Nordvik thomas.nordvik@hotmail.com
J 08-1/2/3 (2017) Trener  Henning  Oaland oaland84@live.no
         
G 09-1/2/7 (2017) (Harestad) (22 stk) H. Lagleder (laglisteansvarlig) Bjørn Sigve Dagsland Bsd121@lyse.net
G 09-1/2/7 2017 H.Trener Lag 1 Kenneth Torsteinsbø torsteinbo@gmail.com
G 09-1/2/7 2017 H.Trener Lag 2 Kristian  Aspen kristian.aspen@gmail.com
G 09-1/2/7 2017 H.Trener Lag 7 Ronny Strømø stromo20@hotmail.com
G 09-1/2/7 2017 Trener Lag 1 Øyvind  Voll oyvind.voll@outlook.com
G 09-1/2/7 2017 Trener Lag 1 Petter Osmundsen Berg petter@maximator.no
G 09-1/2/7 2017 Trener Lag 7 Mansor Amjadian mansour.ansari@hotmail.no
         
G 09-3/4 (2017) (Grødem) (17 stk) H. Lagleder (Begge lag) (Listeansvarlig) Arild  Soma arild.soma@lyse.net
G 09-3/4 2017 H.Trener (G 08-4)        Arild Grov arigr@statoil.com
G 09-3/4 2017 H.Trener (G 08-3)        Espen Nedrebø en@oneco.no
G 09-3/4 2017 Trener  Jan Ove  Nesvik  jan.ove.nesvik@lyse.net
         
G 09-5/6 (2017) (Goa) (15 stk) H. Lagleder (laglisteansvarlig) Erik Femsteinevik femsteinevik@gmail.com
G 09-5/6 2017 H.Trener Kim Richard Pettersen kp@jlr.no
G 09-5/6 2017 Trener Steffen  Haugland steffen.haugland@waterlogic.no
         
J 09-1/2 (2017) (Harestad/Goa) (12 stk.) H. Lagleder (laglisteansvarlig) Trine Revang trine.revang@lyse.net
J 09-1/2 (2017) H.Trener Erik  Madland erik.madland@lyse.net
J 09-1/2 (2017) Trener Odd Ørjan Kolnes oddikolnes@gmail.com
         
J 09-3 (2017) (Grødem) (10 stk.) H. Lagleder  (listeansvarlig) Dagrun Jørstad Dagrunj78@gmail.com
J 09-3 (2017) H.Trener Nils Ove  Stava  nils.ove.stava@lyse.net
J 09-3 (2017) Trener Dagrun Jørstad Dagrunj78@gmail.com
         
G 10-1 2017 Trener Geir Børge Bjørkheim geir.bjorkheim@c-a-m.com
G 10-1 2017 Trener Lars Jansen Viste  ljv1976@hotmail.com
         
G 10-2 2017 (Grødem) (9 stk) H.Lagleder (listeansvarlig) Rune Egeland Rune.Egeland@apply.no
         
G 10-3/4 2017 (Harestad) (13 stk) H. Lagleder laglisteansvarlig Thomas Evjen tevjen@hotmail.com
         
J 10-1/2/3 (2017)  (28 stk) H. Lagleder (laglisteansvarlig) Jens Middleton  jemi@lyse.net
J 10-1/2/3 (2017) Nivå: 1-2-2 H.Trener (Grødem/Goa) Rolf Grønnestad  rolfgronnestad@gmail.com
J 10-1/2/3 (2017) H.Trener (Harestad) Eirik Viste eirik@byhaugen.com
         
G 11-1/2 (2017) (Grødem) (20 stk) H. Lagleder (laglisteansvarlig) Tove Iren Vestlie Tove.Vestlie@lotosupstream.no
G 11-1/2 (2017) Nivå: 1-3 H.Trener  Frode Vignes frode.vignes@lyse.net
G 11-1/2 (2017)  Trener Frank  Thoresen frank.thoresen@outlook.com
         
G 11-3/4 (2017) (Harestad) (14 stk) H. Lagleder (laglisteansvarlig) Tord Helland tord.helland@gmail.com
G 11-3/4 (2017) Nivå: H.Trener Kurt Erik Knarvik kurt.knarvik@lyse.net
G 11-3/4 (2017) Trener Stig Helland stig.helland@lyse.net
G 11-3/4 (2017) Trener Geir Oanes Rygg geir.oanes.rygg@fjordland.no
G 11-3/4 (2017) Trener Erlend Ørn erlend.orn@lyse.net
         
G 11-5/6 2017 (Goa) (14 stk) H. Lagleder Kontaktperson (G 10-5) (Listeansvarlig) Vera Stabenfeldt vera.stabenfeldt@comprendo.no
G 11-5/6 2017 H.Trener G 10-6 Espen Ogne espen.ogne@ge.com
G 11-5/6 2017 H.Trener G 10-5 Ørjan Hult Oerjan.Hult@contractor.conocophillips.com
         
J 11-1 2017 (Grødem) (13 stk) H.Lagleder (Listeansvarlig) Therese Lütcherath tessen@lyse.net
J 11-1 2017 Nivå: 2 H. Trener Geir geir.bo@rennesoy.kommune.no
J 11-1 2017 Trener Katrine Hasting  Stokka katrineshasting@gmail.com
J 11-1 2017 Trener Øystein Midhaug oystein.midhaug@akersolutions.com
J 11-1 2017 Trener Grethe Kjeilen-Eilertsen grethe.kjeilen-eilertsen@ep.total.no
         
J -11 3/4/5 (2017) (Harestad) (27 stk) H.Lagleder (Laglisteansvarlig) Christina Egeland christina.egeland76@gmail.com
J 11-3/4/5 2017 Nivå:1-2-3 H. Trener  Kjetil  Løland kjetil@rygg-maskin.no
J 11-3/4/5 2017 Trener Ståle  Ims he-ims@online.no
         
G 12-1 2017 (Nivå ) H. Trener  Trygve trygvebo@hotmail.com
G 12-1 2017 Trener Erling  Lende Erling.Lende@Halliburton.com
G 12-1 2017 Trener Bjørn Inge Tunge Bjorninge@tunge.no
         
G 12-2 (2017)  (Harestad) (12 stk) H. Lagleder laglisteansvarlig Richard Schutz richard.schutz@tess.no
G 12-2 2017 Nivå: 2 H. Trener  Sjur Revang sjur@teccon.no
         
G 12-3/7 (2017) (Harestad/Goa) (15 stk) H. Lagleder Dag Kjetil Paulsen dagkjetilpaulsen@hotmail.com
G 12-3/7 2017  Hovedtrener (all info) Oddvar Hetland Oddvar.Hetland@laerdal.com
G 12-3/7 2017  Trener Espen Seheim espen@lunsjtid.no
G 12-3/7 2017  Trener Preben  Bugge pgbugge@gmail.com
G 12-3/7 2017  Ass.lagleder (lagslisteansvarlig) Hans Erik Hovland hanseirik@lyse.net
         
J 12-1/2 2017 12 år Nivå: 2-3 H.Trener Jarle  Totland Jarle.Totland@roxel.no
J 12-1/2 2017 J 13-2 (9er) (Nivå:2) H.Trener Ulf Ingar Wangensteen Berge ulf.berge@lyse.net
J 12-1/2 2017 Trener Jan Inge  Løland jil@ows.no 
J 12-1/2 2017 Trener Kim Henning Madland kim.madland@svafas.no
J 12-1/2 2017 Trener  Jarle Habbestad jarle.habbestad@applysorco.no
J 12-1/2 2017 Trener  Kjartan bo.kjartan@lyse.net
         
G 13-1/2/3 2017 (Div: 1-2-3)  (37 stk) H. Lagleder laglisteansvarlig Jan Ove Rafoss jan.ove.rafoss@lyse.net
G 13-1/2/3 2017   Ass.lagleder Rune Voll r_voll83@hotmail.com
G 13-1/2/3 2017   H.Trener  Flemming Kjeilen-Eilertsen flemming@geoplayground.com
G 13-1/2/3 2017   Ass.Hovedtrener Trond Ås Larsen trond.aas.larsen@lyse.net
G 13-1/2/3 2017   Trener Arild Grov arigr@statoil.com
G 13-1/2/3 2017   Trener Kenneth Goa kegoa@online.no
G 13-1/2/3 2017   Trener Bjarte  Sunde  bjarte.sunde@kvernelandbil.no
G 13-1/2/3 2017   Trener Kjell Oddvar Kolnes kjell@teppelageret.no
G 13-1/2/3 2017   Trener Ole Geir Røyseland ole.geir@sentrum-regnskap.com
G 13-1/2/3 2017   Trener Jone Skjæveland jone@sagen.no
G 13-1/2/3 2017   Trener Oddvar  Lindanger oddvarl@valvision.no
         
J 13-1 2017  H.Trener (listeansvarlig) Robert Gunvaldsen Robert.Gunvaldsen@lyse.net
J 13-1 2017 Trener  Morten  Goa goa.morten@gmail.com
         
G 14 1/2 (2017) (Div:1-2) (27 stk) H.Lagleder Kontaktperson:  Endre Harestad endre.harestad@gmail.com
G 14 1/2 2017 Ass.lagleder (listeansvarlig) (alle lag) Evy Byberg evy@bybergmaskin.no
G 14 1/2 2017 Lagleder: Kontaktperson lag: 2 Erlend Ørn erlend.orn@lyse.net
G 14 1/2 2017 Hovedtrener  Erling  Lende Erling.Lende@Halliburton.com
G 14 1/2 2017 Trener  Olav Prestegård Olavp@hotmail.com
G 14 1/2 2017 Trener Espen Espedal espen.espedal@cegal.com
G 14 1/2 2017 Trener  Eivind Helland eivind.helland@live.no
         
J 14 1/2 (2017) Div:1 (11er) - Div 3 (9er)  (27 stk) H.Lagleder (laglisteansvarlig) Oliver Kristensen okr@nom.no
J 14 1/2 2017 Ass.Lagleder Camilla Espedal Flokketveit espedalcamilla@gmail.com
J 14 1/2 2017 H.Trener Frank Randeberg frank.randeberg@lyse.net
J 14 1/2 2017 Trener Frode  Lindboe frode.lindboe@aftenbladet.no
J 14 1/2 2017 Trener Camilla Espedal Flokketveit espedalcamilla@gmail.com
J 14 1/2 2017 Trener Ørjan Jensen oj@optiel.no
J 14 1/2 2017 Trener  Tom  Håland tom.haland@sr-bank.no
J 14 1/2 2017 Trener  Odd Egil Flokketveit flokketveit@gmail.com
         
G-15/16 1/2/3 (2017) (66 stk) H.Lagleder 1 Jan Ove Valen jan.valen@lyse.net
G-15/16 1/2/3 (2017) 15 år: Div:1 (11er) Ass.Lagleder (laglisteansvarlig) Geir Lunde geir.lunde@lyse.net
G-15/16 1/2/3 (2017) 16 år:Div:1-2 (11er) -Div:3 (7er) Ass.Lagleder Ole Geir Røyseland ole.geir@sentrum-regnskap.com
G-15/16 1/2/3 (2017) Ass.Lagleder G 14-3 (7er) Geir Ree geir.ree@lyse.net
G-15/16 1/2/3 (2017) H.Trener Arnt Ove Holter arnt.holter@lyse.net
G-15/16 1/2/3 (2017) Keepertrener Pål Nedrebø nedris@live.com
G-15/16 1/2/3 (2017) Trener Dag  Steinnes  dag@steinnes.info
G-15/16 1/2/3 (2017) Trener Kjetil Brenna kjetil.brenna@lyse.net
         
J-15 1/2 2017  (21 stk.) H.Lagleder (laglisteansvarlig) Anne Viste anne.viste@ge.com
J 15 1/2 2017  J 16-2: Div: 2 H.Trener Kjetil  Løland kjetil@rygg-maskin.no
J 15 1/2 2017   Trener Siri Merete Viste Madland siri@harestadbygg.no
J 15 1/2 2017   Trener  Arnstein Vagle arnstein.vagle@halliburton.com
J 15 1/2 2017   Trener Morten Pedersen morten.pedersen@npd.no 
         
J 16-1 (2017) (Div: 2) (25.stk) H.Lagleder  (laglisteansvarlig) Glenn Arild  Haugland haugland@mac.com
J 16-1 2017 H.Trener Ingvar Bjørheim ingvarbjorheim@gmail.com
J 16-1 2017 Trener  Arne Kjærstad arne.kjerstad@sr-bank.no 
J 16-1 2017 Trener  Herbjørn Vestvik hvestv@broadpark.no
J 16-1 2017 Trener Terje Lexau Terje.Lexau@lyse.net
         
G 19-1/2 2017 Hovedtrener  Richard  Schutz  richard.schutz@tess.no
G 19-1/2 2017 Keepertrener Arild  Vistnes arild.vistnes@lyse.net
G 19-1/2 2017 Trener  Oddvar  Bjørkelund  oddvar.bjorkelund@altibox.no; 
G 19-1/2 2017 Trener  Dag Jarle  Merkesdal  djm@merkesdal.no 
G 19-1/2 2017 Trener  Rune  Mæle  rune.male@sonnico.no 
G 19-1/2 2017 Trener  Jan Ove  Nesvik  jan.ove.nesvik@lyse.net
         
J 19-1 2017 H.Trener Jarle Habbestad jarle.habbestad@applysorco.no
J 19-1 2017 Trener  Frode Sirevaag Lindboe frode.lindboe@aftenbladet.no
J 19-1 2017 Trener Ørjan Jensen oj@optiel.no
J 19-1 2017 Trener Bjørn Gulbrandsen bjorn.gulbrandsen@swegon.no

Randaberg IL Fotball

Klubbhuset, Tungenesveien 47, 4070 Randaberg

Postboks 31, 4096

 

©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products