Besøk våre lagsider

22.08 18:30 Randaberg Stadion H
Randaberg G 19-1 - Viking 3 -
03.09 20:00 Vardeneset kunstgress 2 - Helgø Meny banen B
Vardeneset 2 - Randaberg G 19-2 -
05.09 18:30 Randaberg Stadion H
Randaberg G 19-1 - Hinna 2 -
05.09 20:00 Randaberg VGS H
Randaberg G 19-2 - Vidar 3 -
12.09 20:00 Kaph Banen Lassa B
Vidar 2 - Randaberg G 19-1 -
20.08 20:00 Randaberg VGS H  
Randaberg G 19-2 - Brodd 2 5 - 4  
20.06 20:00 Sørmarka Kunstgressbane B  
Tjensvoll 1 - Randaberg G 19-2 5 - 7  
20.06 20:00 Randaberg Stadion H  
Randaberg G 19-1 - Brodd 1 1 - 5  
14.06 19:30 Tau kunstgress B  
Midtbygdens 1 - Randaberg G 19-1 4 - 2  
13.06 19:45 Hellestøbanen B  
Sola 1 - Randaberg G 19-2 5 - 7  
05.11 20:00 Randaberg VGS H  
Randaberg G 19-2 - Sola 1 -  
24.10 20:00 NSE-banen Midjord kunstgras B  
Brodd 1 - Randaberg G 19-1 -  
22.10 20:00 Randaberg VGS H  
Randaberg G 19-2 - Madla 3 -  
17.10 18:30 Randaberg Kunstgress H  
Randaberg G 19-1 - Midtbygdens 1 -  
03.10 20:00 Rennesøy Fotballbane B  
Mastra 1 - Randaberg G 19-2 -  
03.10 20:00 Faktabanen Hundvåg (Hundvåg kg 2) B  
Hundvåg 1 - Randaberg G 19-1 -  
01.10 20:00 Randaberg VGS H  
Randaberg G 19-2 - Sunde 1 -  
26.09 20:00 Randaberg Kunstgress H  
Randaberg G 19-1 - Riska 1 -  
24.09 20:00 Randaberg VGS H  
Randaberg G 19-2 - Havørn 1 -  
19.09 20:00 ISS Kunstgress Madla B  
Madla 2 - Randaberg G 19-1 -  
17.09 18:00 Sport1-banen Hundvåg (Hundvåg kg 1 9er A) B  
Hundvåg 2 - Randaberg G 19-2 -  
12.09 20:00 Kaph Banen Lassa B  
Vidar 2 - Randaberg G 19-1 -  
05.09 20:00 Randaberg VGS H  
Randaberg G 19-2 - Vidar 3 -  
05.09 18:30 Randaberg Stadion H  
Randaberg G 19-1 - Hinna 2 -  
03.09 20:00 Vardeneset kunstgress 2 - Helgø Meny banen B  
Vardeneset 2 - Randaberg G 19-2 -  
22.08 18:30 Randaberg Stadion H  
Randaberg G 19-1 - Viking 3 -  
20.08 20:00 Randaberg VGS H  
Randaberg G 19-2 - Brodd 2 5 - 4  
20.06 20:00 Sørmarka Kunstgressbane B  
Tjensvoll 1 - Randaberg G 19-2 5 - 7  
20.06 20:00 Randaberg Stadion H  
Randaberg G 19-1 - Brodd 1 1 - 5  
14.06 19:30 Tau kunstgress B  
Midtbygdens 1 - Randaberg G 19-1 4 - 2  
13.06 19:45 Hellestøbanen B  
Sola 1 - Randaberg G 19-2 5 - 7  
06.06 20:00 Randaberg Stadion H  
Randaberg G 19-1 - Hundvåg 1 2 - 2  
04.06 18:00 ISS Kunstgress Madla B  
Madla 3 - Randaberg G 19-2 4 - 2  
30.05 20:00 Riska Kunstgress B  
Riska 1 - Randaberg G 19-1 3 - 4  
28.05 20:00 Randaberg VGS H  
Randaberg G 19-2 - Mastra 1 2 - 7  
23.05 20:00 Randaberg Stadion H  
Randaberg G 19-1 - Madla 2 2 - 0  
21.05 20:00 KAPH Kvernabéu Hovedbane B  
Sunde 1 - Randaberg G 19-2 3 - 6  
14.05 20:00 Tananger kunstgress 2 B  
Havørn 1 - Randaberg G 19-2 3 - 2  
09.05 18:00 Randaberg Stadion H  
Randaberg G 19-1 - Vidar 2 4 - 1  
06.05 20:00 NSE Banen - Hinna Stadion B  
Hinna 2 - Randaberg G 19-1 2 - 0  
02.05 20:00 Randaberg VGS H  
Randaberg G 19-2 - Hundvåg 2 7 - 1  
30.04 20:00 Lassa kunstgress 1 B  
Vidar 3 - Randaberg G 19-2 3 - 4  
18.04 20:00 Randaberg VGS H  
Randaberg G 19-2 - Vardeneset 2 9 - 6  
18.04 20:00 Vestbanen B  
Viking 3 - Randaberg G 19-1 1 - 3  
11.04 20:00 NSE-banen Midjord kunstgras B  
Brodd 2 - Randaberg G 19-2 3 - 2  
04.04 20:00 Randaberg VGS H  
Randaberg G 19-2 - Tjensvoll 1 2 - 7  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift