Besøk våre lagsider

21.08 18:30 Randaberg Kunstgress 7er A H
Randaberg G 13-4 - Madla 2 -
22.08 18:30 Randaberg Kunstgress 7er B H
Randaberg G 13-2 - Stavanger 1 -
25.08 18:30 TS-kunsten Flomlysbanen B
Sandnes Ulf 3 - Randaberg G 13-3 -
28.08 17:00 Randaberg Kunstgress 7er A H
Randaberg G 13-4 - Viking 2 -
28.08 18:30 TF Banen B
Staal Jørpeland 3 - Randaberg G 13-3 -
20.06 18:30 Randaberg Kunstgress 7er A H  
Randaberg G 13-3 - Hundvåg 3 -  
19.06 18:30 Leikvoll stadion B  
Finnøy 1 - Randaberg G 13-4 -  
19.06 17:00 Hundvåg kunstgras 7er A B  
Hundvåg 1 - Randaberg G 13-1 -  
14.06 18:30 Randaberg Kunstgress 7er A H  
Randaberg G 13-3 - Rennesøy 1 -  
13.06 18:30 Randaberg Kunstgress 7er A H  
Randaberg G 13-1 - Bryne 1 -  
23.10 18:30 Våganes Kunstgress B  
Våganes 1 - Randaberg G 13-2 -  
17.10 18:30 Randaberg Kunstgress 7er B H  
Randaberg G 13-2 - Vidar 2 -  
16.10 19:00 Rennesøy Fotballbane B  
Rennesøy 1 - Randaberg G 13-3 -  
16.10 17:00 Randaberg Kunstgress 7er A H  
Randaberg G 13-4 - Mastra 1 -  
03.10 17:00 NSE Banen - Hinna Stadion B  
Hinna 2 - Randaberg G 13-2 -  
03.10 17:00 Stemmen kunstgress 7er A B  
Tasta 1 - Randaberg G 13-4 -  
02.10 18:30 Randaberg Kunstgress 7er A H  
Randaberg G 13-3 - Jarl 2 -  
26.09 18:30 Randaberg Kunstgress 7er A H  
Randaberg G 13-2 - Havørn 2 -  
25.09 18:30 Vardeneset kunstgress 2 - Helgø Meny banen B  
Vardeneset 2 - Randaberg G 13-3 -  
25.09 18:30 Randaberg Kunstgress 7er A H  
Randaberg G 13-4 - Hinna 3 -  
19.09 17:00 SIF kunstgress 2 B  
Vaulen 2 - Randaberg G 13-2 -  
18.09 18:30 Randaberg Kunstgress 7er A H  
Randaberg G 13-3 - Brodd 3 -  
18.09 18:30 Hundvåg kunstgras 7er B B  
Hundvåg 2 - Randaberg G 13-4 -  
12.09 18:30 Våganes Kunstgress B  
Våganes 2 - Randaberg G 13-3 -  
11.09 18:30 Randaberg Kunstgress 7er A H  
Randaberg G 13-2 - Sola 3 -  
11.09 18:30 Randaberg Kunstgress 7er B H  
Randaberg G 13-4 - Sola 2 -  
07.09 18:30 Vardeneset kunstgress 7er A- Helgø Meny B  
Vardeneset 1 - Randaberg G 13-4 -  
05.09 18:30 Randaberg Kunstgress 7er A H  
Randaberg G 13-3 - Sola 4 -  
04.09 17:00 Kvernevik kunstgras B  
Sunde 1 - Randaberg G 13-2 -  
29.08 19:00 Sørmarka Kunstgressbane B  
Tjensvoll 1 - Randaberg G 13-2 -  
28.08 18:30 TF Banen B  
Staal Jørpeland 3 - Randaberg G 13-3 -  
28.08 17:00 Randaberg Kunstgress 7er A H  
Randaberg G 13-4 - Viking 2 -  
25.08 18:30 TS-kunsten Flomlysbanen B  
Sandnes Ulf 3 - Randaberg G 13-3 -  
22.08 18:30 Randaberg Kunstgress 7er B H  
Randaberg G 13-2 - Stavanger 1 -  
21.08 18:30 Randaberg Kunstgress 7er A H  
Randaberg G 13-4 - Madla 2 -  
20.06 18:30 Randaberg Kunstgress 7er A H  
Randaberg G 13-3 - Hundvåg 3 -  
19.06 18:30 Leikvoll stadion B  
Finnøy 1 - Randaberg G 13-4 -  
19.06 17:00 Hundvåg kunstgras 7er A B  
Hundvåg 1 - Randaberg G 13-1 -  
14.06 18:30 Randaberg Kunstgress 7er A H  
Randaberg G 13-3 - Rennesøy 1 -  
13.06 18:30 Randaberg Kunstgress 7er A H  
Randaberg G 13-1 - Bryne 1 -  
12.06 18:30 Mosterøy stadion B  
Mastra 1 - Randaberg G 13-4 -  
12.06 18:30 Randaberg Kunstgress 7er A H  
Randaberg G 13-2 - Våganes 1 -  
09.06 18:30 Randaberg Kunstgress 7er B H  
Randaberg G 13-4 - Tasta 1 -  
07.06 18:30 NSE -banen Midjord kunstgras 7er A B  
Brodd 1 - Randaberg G 13-1 -  
07.06 18:30 Lassa kunstgress 2 B  
Vidar 2 - Randaberg G 13-2 -  
06.06 18:30 Jarlabanen B  
Jarl 2 - Randaberg G 13-3 -  
31.05 17:00 Randaberg Kunstgress 7er A H  
Randaberg G 13-2 - Hinna 2 -  
31.05 17:00 Randaberg Kunstgress 7er B H  
Randaberg G 13-3 - Vardeneset 2 -  
30.05 18:30 Randaberg Kunstgress 7er A H  
Randaberg G 13-1 - Vidar 1 -  
30.05 17:00 NSE Banen - Hinna Stadion B  
Hinna 3 - Randaberg G 13-4 -  
24.05 17:00 Tananger stadion B  
Havørn 2 - Randaberg G 13-2 -  
23.05 17:40 Jarlabanen B  
Jarl 1 - Randaberg G 13-1 -  
22.05 17:00 NSE-banen Midjord kunstgras B  
Brodd 3 - Randaberg G 13-3 -  
22.05 17:00 Randaberg Kunstgress 7er A H  
Randaberg G 13-4 - Hundvåg 2 -  
16.05 18:30 Randaberg Kunstgress 7er A H  
Randaberg G 13-1 - Staal Jørpeland 1 -  
15.05 18:30 Sola 5 B  
Sola 2 - Randaberg G 13-4 -  
15.05 17:00 Randaberg Kunstgress 7er B H  
Randaberg G 13-2 - Vaulen 2 -  
15.05 17:00 Randaberg Kunstgress 7er A H  
Randaberg G 13-3 - Våganes 2 -  
12.05 18:30 Randaberg Kunstgress 7er A H  
Randaberg G 13-4 - Vardeneset 1 -  
09.05 18:30 Sola Stadion Kunstgress Bane 3 B  
Sola Fotball G04-4 - Randaberg IL Fotball Gutter 13 år -  
09.05 18:30 Sola 3 B  
Sola 4 - Randaberg G 13-3 -  
09.05 18:30 Bogafjellbanen B  
Bogafjell 1 - Randaberg G 13-1 -  
08.05 17:00 Sola 5 B  
Sola 3 - Randaberg G 13-2 -  
05.05 18:30 Randaberg Kunstgress 7er B H  
Randaberg G 13-3 - Staal Jørpeland 3 -  
05.05 18:30 Randaberg Kunstgress 7er A H  
Randaberg G 13-2 - Sunde 1 -  
03.05 17:00 Tastaveden kunstgras B  
Viking 2 - Randaberg G 13-4 -  
02.05 18:30 Randaberg Kunstgress 7er B H  
Randaberg G 13-1 - Vaulen 1 -  
26.04 17:00 Revheim Skole kunstgress B  
Madla 2 - Randaberg G 13-4 -  
25.04 18:30 Randaberg Kunstgress 7er A H  
Randaberg G 13-3 - Sandnes Ulf 3 -  
25.04 18:30 Knudamyra kunstgress 2 B  
Forus og Gausel 1 - Randaberg G 13-1 -  
24.04 18:30 Randaberg Kunstgress 7er B H  
Randaberg G 13-2 - Tjensvoll 1 -  
19.04 18:30 Randaberg Kunstgress 7er A H  
Randaberg G 13-4 - Finnøy 1 -  
19.04 18:30 Hundvåg kunstgras 7er B B  
Hundvåg 3 - Randaberg G 13-3 -  
19.04 18:30 SIF kunstgress 2 B  
Stavanger 1 - Randaberg G 13-2 -  
18.04 18:30 Randaberg Kunstgress 7er B H  
Randaberg G 13-1 - Madla 1 2 - 5  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products