Besøk våre lagsider

30.05 17:00 Wintershallbanen 9er A B
Hinna 3 - Randaberg G 13-3 -
30.05 17:30 Randaberg Kunstgress 9er A H
Randaberg G 13-1 - Brodd 1 -
04.06 18:30 Randaberg Kunstgress 9er A H
Randaberg G 13-3 - Vidar 3 -
06.06 19:45 Uego banen B
Sola 1 - Randaberg G 13-1 -
11.06 18:30 Randaberg Kunstgress 9er A H
Randaberg G 13-2 - Finnøy 1 -
22.05 18:30 Randaberg Kunstgress 9er A H  
Randaberg G 13-1 - Hinna 1 8 - 4  
16.05 17:00 Randaberg Kunstgress 9er A H  
Randaberg G 13-2 - Madla 2 6 - 0  
14.05 18:30 Randaberg Kunstgress 9er A H  
Randaberg G 13-3 - Staal Jørpeland 2 0 - 8  
14.05 18:30 Knudamyra kunstgress 1 B  
Forus og Gausel 1 - Randaberg G 13-1 3 - 4  
09.05 18:30 Randaberg Kunstgress 9er A H  
Randaberg G 13-1 - Madla 1 2 - 2  
24.10 17:00 Randaberg Kunstgress 9er A H  
Randaberg G 13-2 - Tasta 1 -  
17.10 18:30 Leikvoll stadion 9er A B  
Finnøy 1 - Randaberg G 13-2 -  
17.09 17:30 ISS Kunstgress Madla 9er A B  
Madla 2 - Randaberg G 13-2 -  
12.09 18:30 Randaberg Kunstgress 9er A H  
Randaberg G 13-2 - Ganddal 2 -  
05.09 17:00 Rennesøy Fotballbane B  
Mastra 1 - Randaberg G 13-2 -  
29.08 17:00 Randaberg Kunstgress 9er A H  
Randaberg G 13-2 - Vardeneset 1 -  
22.08 17:40 Jarlabanen B  
Jarl 1 - Randaberg G 13-2 -  
22.06 18:30 Randaberg Kunstgress 9er A H  
Randaberg G 13-3 - Viking 4 -  
20.06 17:30 Stemmen kunstgress 1 B  
Tasta 1 - Randaberg G 13-2 -  
13.06 18:30 Randaberg Kunstgress 9er A H  
Randaberg G 13-1 - Midtbygdens 1 -  
13.06 17:30 Sørmarka kunstgressbane 9 er A B  
Tjensvoll 2 - Randaberg G 13-3 -  
11.06 18:30 Randaberg Kunstgress 9er A H  
Randaberg G 13-2 - Finnøy 1 -  
06.06 19:45 Uego banen B  
Sola 1 - Randaberg G 13-1 -  
04.06 18:30 Randaberg Kunstgress 9er A H  
Randaberg G 13-3 - Vidar 3 -  
30.05 17:30 Randaberg Kunstgress 9er A H  
Randaberg G 13-1 - Brodd 1 -  
30.05 17:00 Wintershallbanen 9er A B  
Hinna 3 - Randaberg G 13-3 -  
22.05 18:30 Randaberg Kunstgress 9er A H  
Randaberg G 13-1 - Hinna 1 8 - 4  
16.05 17:00 Randaberg Kunstgress 9er A H  
Randaberg G 13-2 - Madla 2 6 - 0  
14.05 18:30 Randaberg Kunstgress 9er A H  
Randaberg G 13-3 - Staal Jørpeland 2 0 - 8  
14.05 18:30 Knudamyra kunstgress 1 B  
Forus og Gausel 1 - Randaberg G 13-1 3 - 4  
09.05 18:30 Randaberg Kunstgress 9er A H  
Randaberg G 13-1 - Madla 1 2 - 2  
09.05 17:00 Randaberg Kunstgress 9er A H  
Randaberg G 13-3 - Brodd 3 3 - 5  
07.05 19:10 Ganddal Idrettspark kunstgress 9er B B  
Ganddal 2 - Randaberg G 13-2 0 - 2  
02.05 17:00 Kaph Banen Lassa B  
Vidar 1 - Randaberg G 13-1 5 - 1  
30.04 17:00 Randaberg Kunstgress 9er A H  
Randaberg G 13-2 - Mastra 1 6 - 2  
25.04 17:00 Randaberg Kunstgress 9er A H  
Randaberg G 13-3 - Sunde 1 6 - 4  
23.04 17:00 Vardeneset kunstgress 9er A Helgø Meny B  
Vardeneset 1 - Randaberg G 13-2 6 - 3  
18.04 17:00 Vardeneset Kunstgress 9er A Modenabanen B  
Vardeneset 2 - Randaberg G 13-3 4 - 2  
16.04 18:30 Randaberg Kunstgress 9er A H  
Randaberg G 13-2 - Jarl 1 0 - 7  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift