Besøk våre lagsider

28.05 17:45 TF Banen B
Staal Jørpeland 2 - Randaberg J 13-3 -
28.05 18:30 Randaberg Kunstgress 9er B H
Randaberg J 13-1 - Staal Jørpeland 1 -
30.05 18:30 Hjelmeland Kunstgress 9er B B
Hjelmeland 1 - Randaberg J 13-2 -
04.06 18:30 Ganddal Idrettspark kunstgress 9er A B
Ganddal 1 - Randaberg J 13-1 -
06.06 18:30 Randaberg Kunstgress 9er B H
Randaberg J 13-3 - Nærbø 1 -
23.05 18:30 Randaberg Kunstgress 9er B H  
Randaberg J 13-3 - Stavanger 1 2 - 2  
16.05 18:30 Randaberg Kunstgress 9er B H  
Randaberg J 13-2 - Midtbygdens 1 4 - 2  
14.05 18:30 Bogafjellbanen 7er A B  
Bogafjell 1 - Randaberg J 13-1 1 - 4  
09.05 17:00 Rennesøy Fotballbane B  
Rennesøy 1 - Randaberg J 13-2 1 - 2  
08.05 19:00 Randaberg Arena 7er B H  
Randaberg J 13-3 - Frøyland 1 7er 5 - 2  
22.10 18:30 Figgjo stadion B  
Figgjo 1 - Randaberg J 13-3 -  
15.10 18:30 Randaberg Kunstgress 9er B H  
Randaberg J 13-3 - Egersunds 2 -  
01.10 18:30 Loen 2 9er A B  
Nærbø 1 - Randaberg J 13-3 -  
24.09 18:30 Randaberg Kunstgress 9er B H  
Randaberg J 13-3 - Staal Jørpeland 2 -  
19.09 18:30 SIF kunstgress 1 B  
Stavanger 1 - Randaberg J 13-3 -  
10.09 17:00 Randaberg Kunstgress 9er B H  
Randaberg J 13-3 - Tjensvoll 1 -  
03.09 18:30 Frøyland kunstgress 9er A B  
Frøyland 1 7er - Randaberg J 13-3 -  
29.08 17:00 Vardeneset Kunstgress 9er A Modenabanen B  
Vardeneset 2 7er - Randaberg J 13-3 -  
14.06 18:30 Myra 1 H  
Randaberg J 13-3 - Figgjo 1 -  
13.06 19:00 Rennesøy Fotballbane B  
Mastra 1 - Randaberg J 13-2 -  
11.06 18:30 Randaberg Kunstgress 9er B H  
Randaberg J 13-1 - Hundvåg 1 -  
11.06 18:30 B&G-banen, Egersund B  
Egersunds 2 - Randaberg J 13-3 -  
06.06 18:30 Randaberg Kunstgress 9er B H  
Randaberg J 13-3 - Nærbø 1 -  
04.06 18:30 Ganddal Idrettspark kunstgress 9er A B  
Ganddal 1 - Randaberg J 13-1 -  
30.05 18:30 Hjelmeland Kunstgress 9er B B  
Hjelmeland 1 - Randaberg J 13-2 -  
28.05 18:30 Randaberg Kunstgress 9er B H  
Randaberg J 13-1 - Staal Jørpeland 1 -  
28.05 17:45 TF Banen B  
Staal Jørpeland 2 - Randaberg J 13-3 -  
23.05 18:30 Randaberg Kunstgress 9er B H  
Randaberg J 13-3 - Stavanger 1 2 - 2  
16.05 18:30 Randaberg Kunstgress 9er B H  
Randaberg J 13-2 - Midtbygdens 1 4 - 2  
14.05 18:30 Bogafjellbanen 7er A B  
Bogafjell 1 - Randaberg J 13-1 1 - 4  
09.05 17:00 Rennesøy Fotballbane B  
Rennesøy 1 - Randaberg J 13-2 1 - 2  
08.05 19:00 Randaberg Arena 7er B H  
Randaberg J 13-3 - Frøyland 1 7er 5 - 2  
07.05 17:30 Sørmarka kunstgressbane 9 er B B  
Tjensvoll 1 - Randaberg J 13-3 1 - 5  
07.05 17:00 Randaberg Kunstgress 9er B H  
Randaberg J 13-1 - Viking 1 13 - 0  
02.05 18:30 Randaberg Kunstgress 9er B H  
Randaberg J 13-2 - Brodd 1 4 - 0  
30.04 18:30 Aarbakkebanen Bryne 9er 1 B  
Bryne 1 - Randaberg J 13-1 1 - 3  
25.04 17:00 Randaberg Kunstgress 9er B H  
Randaberg J 13-3 - Vardeneset 2 7er 1 - 5  
23.04 18:30 Randaberg Kunstgress 9er B H  
Randaberg J 13-1 - Hinna 1 5 - 1  
16.04 17:30 ISS Kunstgress Madla 9er A B  
Madla 1 - Randaberg J 13-2 0 - 10  
09.04 18:30 Randaberg Kunstgress 9er B H  
Randaberg J 13-2 - Vardeneset 1 7 - 1  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift