Besøk våre lagsider

24.10 20:00 Randaberg Kunstgress H
Randaberg G 15-1 - Austrått 1 -
27.10 18:30 Randaberg Kunstgress H
Randaberg G 16-1 - Austrått 1 -
31.10 20:00 Bogafjellbanen B
Bogafjell 1 - Randaberg G 15-1 -
07.11 19:00 Randaberg Kunstgress H
Randaberg G 15-1 - Egersunds 2 -
19.10 20:00 Lura stadion B  
Lura 1 - Randaberg G 16-1 -  
17.10 20:00 Frøyland kunstgress B  
Frøyland 1 - Randaberg G 15-1 -  
17.10 19:00 B  
Ålgård 2 - Randaberg G 15-3 -  
10.10 20:00 Randaberg Kunstgress H  
Randaberg G 15-1 - Ålgård 1 -  
05.10 19:00 Randaberg Kunstgress H  
Randaberg G 16-1 - Eiger 1 -  
07.11 19:00 Randaberg Kunstgress H  
Randaberg G 15-1 - Egersunds 2 -  
31.10 20:00 Bogafjellbanen B  
Bogafjell 1 - Randaberg G 15-1 -  
27.10 18:30 Randaberg Kunstgress H  
Randaberg G 16-1 - Austrått 1 -  
24.10 20:00 Randaberg Kunstgress H  
Randaberg G 15-1 - Austrått 1 -  
19.10 20:00 Lura stadion B  
Lura 1 - Randaberg G 16-1 -  
17.10 20:00 Frøyland kunstgress B  
Frøyland 1 - Randaberg G 15-1 -  
17.10 19:00 B  
Ålgård 2 - Randaberg G 15-3 -  
10.10 20:00 Randaberg Kunstgress H  
Randaberg G 15-1 - Ålgård 1 -  
05.10 19:00 Randaberg Kunstgress H  
Randaberg G 16-1 - Eiger 1 -  
03.10 20:00 H  
Randaberg G 15-3 - Hellvik 1 -  
03.10 19:00 B  
Ålgård 3 - Randaberg G 16-2 -  
03.10 17:00 Myrå 1. H  
Randaberg G 15-1 - Vardeneset 1 -  
28.09 20:00 Aarbakkebanen Bryne B  
Bryne 2 - Randaberg G 16-1 -  
26.09 20:00 H  
Randaberg G 16-2 - Bryne 3 -  
26.09 19:00 B  
Oltedal 1 - Randaberg G 15-3 -  
21.09 20:00 Randaberg Kunstgress H  
Randaberg G 16-1 - Vaulen 1 -  
19.09 20:00 H  
Randaberg G 15-3 - Randaberg 2 -  
19.09 20:00 B  
Randaberg 3 - Randaberg G 16-2 -  
19.09 18:00 Myrå 1. H  
Randaberg G 15-1 - Vaulen 1 -  
14.09 18:00 Myrå 1. H  
Randaberg G 16-1 - Forus og Gausel 1 -  
12.09 20:00 Klepp stadion B  
Klepp 1 - Randaberg G 15-1 -  
12.09 20:00 H  
Randaberg G 16-2 - Finnøy 1 -  
07.09 20:00 Randaberg Kunstgress H  
Randaberg G 15-1 - Klebe 1 -  
05.09 20:00 H  
Randaberg G 15-3 - Ålgård 3 -  
05.09 19:00 B  
Ålgård 2 - Randaberg G 16-2 -  
05.09 17:30 Sørmarka Kunstgressbane B  
Tjensvoll 1 - Randaberg G 16-1 -  
29.08 20:00 Hundvåg kunstgress 2 B  
Hundvåg 1 - Randaberg G 15-1 -  
29.08 20:00 H  
Randaberg G 16-2 - Hellvik 1 -  
29.08 19:00 B  
Bryne 3 - Randaberg G 15-3 -  
24.08 20:00 Vestbanen B  
Viking 2 - Randaberg G 16-1 -  
22.08 19:00 B  
Oltedal 1 - Randaberg G 16-2 -  
22.08 18:00 Myrå 1. H  
Randaberg G 15-1 - Viking 2 -  
21.08 18:45 B  
Austrått 2 - Randaberg G 15-3 -  
22.06 19:00 Iglemyr kunstgressbane B  
Austrått 1 - Randaberg G 16-1 -  
20.06 20:00 H  
Randaberg G 15-3 - Finnøy 1 -  
20.06 19:20 H  
Randaberg G 16-2 - Austrått 2 -  
20.06 19:00 Leikvoll stadion B  
Finnøy 1 - Randaberg G 15-1 -  
16.06 18:00 Myrå 1. H  
Randaberg G 16-1 - Lura 1 -  
15.06 19:00 Kiwi Banen Bakkebø B  
Egersunds 2 - Randaberg G 15-1 -  
13.06 20:00 H  
Randaberg G 15-3 - Ålgård 2 -  
08.06 19:00 Hålå kunstgras B  
Eiger 1 - Randaberg G 16-1 -  
06.06 20:00 Myrå 1. H  
Randaberg G 15-1 - Bogafjell 1 -  
06.06 20:00 H  
Randaberg G 16-2 - Ålgård 3 -  
06.06 19:00 B  
Hellvik 1 - Randaberg G 15-3 -  
01.06 20:00 Myrå 1. H  
Randaberg G 16-1 - Bryne 2 -  
30.05 20:00 Iglemyr kunstgressbane B  
Austrått 1 - Randaberg G 15-1 -  
30.05 20:00 H  
Randaberg G 15-3 - Oltedal 1 -  
30.05 19:00 B  
Bryne 3 - Randaberg G 16-2 -  
23.05 20:00 B  
Randaberg 2 - Randaberg G 15-3 -  
23.05 20:00 H  
Randaberg G 16-2 - Randaberg 3 -  
23.05 20:00 Myrå 1. H  
Randaberg G 15-1 - Frøyland 1 -  
18.05 20:00 Vaulenbanen B  
Vaulen 1 - Randaberg G 16-1 -  
16.05 19:00 B  
Finnøy 1 - Randaberg G 16-2 -  
15.05 19:00 Solås kunstgressbane B  
Ålgård 1 - Randaberg G 15-1 -  
11.05 20:00 Knudamyra kunstgress 2 B  
Forus og Gausel 1 - Randaberg G 16-1 -  
11.05 20:00 Vardeneset kunstgress 2 - Helgø Meny banen B  
Vardeneset 1 - Randaberg G 15-1 -  
02.05 20:00 H  
Randaberg G 15-3 - Bryne 3 -  
02.05 19:00 B  
Hellvik 1 - Randaberg G 16-2 -  
02.05 18:00 Myrå 1. H  
Randaberg G 16-1 - Tjensvoll 1 -  
25.04 20:00 H  
Randaberg G 15-3 - Austrått 2 -  
25.04 19:20 H  
Randaberg G 16-2 - Oltedal 1 -  
25.04 19:00 Vaulenbanen B  
Vaulen 1 - Randaberg G 15-1 -  
20.04 18:00 Myrå 1. H  
Randaberg G 16-1 - Viking 2 -  
19.04 18:30 B  
Austrått 2 - Randaberg G 16-2 -  
18.04 19:00 B  
Finnøy 1 - Randaberg G 15-3 12 - 4  
18.04 18:30 Myrå 1. H  
Randaberg G 15-1 - Klepp 1 0 - 8  
06.04 18:30 Sentralidrettsanlegget B  
Klebe 1 - Randaberg G 15-1 4 - 2  
30.03 20:00 Randaberg Kunstgressbane H  
Randaberg IL Fotball Gutter 16 år - Austrått IL Fotball G01-1 (2015) 1 - 3  
28.03 20:00 Randaberg Kunstgress H  
Randaberg G 15-1 - Hundvåg 1 0 - 2  
21.03 20:00 Vestbanen B  
Viking 2 - Randaberg G 15-1 5 - 2  
14.03 20:15 Randaberg Kunstgress H  
Randaberg G 15-1 - Finnøy 1 1 - 3  
25.01 20:00 AIL Kunstgressbane hel B  
Austrått IL Fotball G01-1 (2015) - Randaberg IL Fotball Gutter 16 år 2 - 1  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products