Besøk våre lagsider

Komplett app for medlem, foresatt, trener/lagleder og klubb

Påmelding til aktiviteter, kommunikasjon, medlemsbetaling, medlemskort, sponsortilbud og mye mer!

LAST NED GRATIS:
21.08 17:00 Vardeneset Kunstgress 1 9er A Modenabanen B
Vardeneset 1 - Randaberg G13-2 -
21.08 19:00 B
Ålgård 2 7er - Randaberg G13-3 -
26.08 18:30 H
Randaberg G13-3 - Sola 3 7er -
28.08 17:00 Vestbanen B
Viking 2 - Randaberg G13-2 -
28.08 18:30 H
Randaberg G13-3 - Bjerkreim 2 7er -
19.06 18:30 H  
Randaberg G13-3 - Madla 3 7er 9 - 2  
18.06 18:45 NSE-banen Midjord kunstgras 9er B B  
Hinna Fotball 1 - Randaberg G13-1 3 - 8  
14.06 18:30 Randaberg Kunstgress H  
Randaberg G13-2 - Staal Jørpeland 1 2 - 2  
05.06 18:30 Randaberg Kunstgress H  
Randaberg G13-1 - Midtbygdens 1 4 - 1  
05.06 17:45 B  
Vassøy 1 7er - Randaberg G13-3 3 - 6  
30.10 19:00 B  
Sola 3 7er - Randaberg G13-3 -  
23.10 18:30 H  
Randaberg G13-3 - Vassøy 1 7er -  
16.10 19:00 B  
Oltedal 1 7er - Randaberg G13-3 -  
14.10 17:00 Randaberg Kunstgress H  
Randaberg G13-2 - Vardeneset 1 -  
04.10 18:30 Jørpeland kunstgress A Staaltun B  
Staal Jørpeland 1 - Randaberg G13-2 -  
02.10 18:30 H  
Randaberg G13-3 - Ganddal 3 7er -  
25.09 19:00 B  
Bryne 4 7er - Randaberg G13-3 -  
23.09 18:30 Randaberg Kunstgress H  
Randaberg G13-2 - Hjelmeland 1 -  
18.09 18:30 H  
Randaberg G13-3 - Stavanger 2 7er -  
18.09 17:00 SIF kunstgress 2 B  
Stavanger 1 - Randaberg G13-2 -  
11.09 19:00 B  
Midtbygdens 2 7er - Randaberg G13-3 -  
11.09 18:30 Randaberg Kunstgress H  
Randaberg G13-2 - Hundvåg 1 -  
04.09 17:00 Randaberg Kunstgress H  
Randaberg G13-2 - Madla 2 -  
02.09 17:00 B  
Vigrestad 1 7er - Randaberg G13-3 -  
28.08 18:30 H  
Randaberg G13-3 - Bjerkreim 2 7er -  
28.08 17:00 Vestbanen B  
Viking 2 - Randaberg G13-2 -  
26.08 18:30 H  
Randaberg G13-3 - Sola 3 7er -  
21.08 19:00 B  
Ålgård 2 7er - Randaberg G13-3 -  
21.08 17:00 Vardeneset Kunstgress 1 9er A Modenabanen B  
Vardeneset 1 - Randaberg G13-2 -  
19.06 18:30 H  
Randaberg G13-3 - Madla 3 7er 9 - 2  
18.06 18:45 NSE-banen Midjord kunstgras 9er B B  
Hinna Fotball 1 - Randaberg G13-1 3 - 8  
14.06 18:30 Randaberg Kunstgress H  
Randaberg G13-2 - Staal Jørpeland 1 2 - 2  
05.06 18:30 Randaberg Kunstgress H  
Randaberg G13-1 - Midtbygdens 1 4 - 1  
05.06 17:45 B  
Vassøy 1 7er - Randaberg G13-3 3 - 6  
03.06 18:30 Hjelmeland Kunstgress 9er B B  
Hjelmeland 1 - Randaberg G13-2 3 - 4  
29.05 18:30 H  
Randaberg G13-3 - Oltedal 1 7er 5 - 6  
27.05 17:00 Lassa kunstgress 1 B  
Vidar 1 - Randaberg G13-1 4 - 1  
27.05 17:00 Randaberg Kunstgress H  
Randaberg G13-2 - Stavanger 1 4 - 0  
22.05 19:10 Ganddal Bydelsbane B  
Ganddal 3 7er - Randaberg G13-3 4 - 3  
22.05 18:30 Randaberg Kunstgress H  
Randaberg G13-1 - Brodd 1 6 - 1  
20.05 17:00 Sport1-banen Hundvåg (Hundvåg kg 1 9er A) B  
Hundvåg 1 - Randaberg G13-2 3 - 0  
15.05 18:30 H  
Randaberg G13-3 - Bryne 4 7er -  
15.05 17:30 ISS Kunstgress Madla 9er B B  
Madla 2 - Randaberg G13-2 4 - 1  
15.05 17:00 Knudamyra kunstgress 1 9 er A B  
Forus og Gausel 1 - Randaberg G13-1 6 - 3  
08.05 17:00 Randaberg Kunstgress H  
Randaberg G13-1 - Madla 1 2 - 4  
06.05 18:30 B  
Stavanger 2 7er - Randaberg G13-3 10 - 5  
06.05 17:00 Randaberg Kunstgress H  
Randaberg G13-2 - Viking 2 2 - 0  
29.04 18:30 H  
Randaberg G13-3 - Midtbygdens 2 7er 5 - 5  
29.04 18:30 Hellestøbanen B  
Sola 1 - Randaberg G13-1 4 - 1  
24.04 18:30 H  
Randaberg G13-3 - Vigrestad 1 7er 2 - 6  
10.04 19:00 Randaberg Kunstgress H  
Randaberg G13-1 - Bogafjell 1 2 - 4  
10.04 18:00 B  
Bjerkreim 2 7er - Randaberg G13-3 8 - 1  
03.04 18:30 H  
Randaberg G13-3 - Ålgård 2 7er 8 - 5  
03.04 18:30 Bærland Kunstgress 9er B  
Ålgård 1 - Randaberg G13-1 3 - 1  
25.03 17:45 Madla Handelslag Stadion B  
Madla 3 7er - Randaberg G13-3 6 - 10  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift