Besøk våre lagsider

Komplett app for medlem, foresatt, trener/lagleder og klubb

Påmelding til aktiviteter, kommunikasjon, medlemsbetaling, medlemskort, sponsortilbud og mye mer!

LAST NED GRATIS:
28.05 17:00 Hovedbane 2 9er A B
Sandnes Ulf 1 - Randaberg J13-1 -
29.05 17:00 Goa Kunstgress H
Randaberg J13-2 - Rennesøy 2 -
05.06 19:00 NSE-banen Midjord kunstgras 9er A B
Brodd 2 - Randaberg J13-2 -
06.06 18:30 Randaberg Kunstgress H
Randaberg J13-1 - Hinna Fotball 1 -
16.06 17:30 B&G-banen, Egersund B
Egersunds 1 - Randaberg J13-1 -
22.05 18:30 Knudamyra kunstgress 2 B  
Forus og Gausel 2 - Randaberg J13-2 2 - 0  
20.05 17:00 Randaberg Kunstgress H  
Randaberg J13-1 - Viking 1 4 - 1  
15.05 18:30 Goa Kunstgress H  
Randaberg J13-2 - Havørn 1 9 - 1  
14.05 18:30 Randaberg Kunstgress H  
Randaberg J13-1 - Klepp 1 1 - 4  
07.05 18:30 NSE-banen Midjord kunstgras 9er B B  
Brodd 1 - Randaberg J13-1 1 - 1  
28.10 18:30 Tastaveden kunstgress B  
Viking 2 7er - Randaberg J13-2 -  
16.10 18:30 Goa Kunstgress H  
Randaberg J13-2 - Brodd 2 -  
14.10 18:30 Aarbakkebanen Bryne 9er A B  
Bryne 1 - Randaberg J13-1 -  
07.10 18:30 Randaberg Kunstgress H  
Randaberg J13-1 - Egersunds 1 -  
02.10 17:00 Rennesøy Fotballbane B  
Rennesøy 2 - Randaberg J13-2 -  
30.09 17:00 NSE Banen - Hinna 9er A B  
Hinna Fotball 1 - Randaberg J13-1 -  
25.09 18:30 Goa Kunstgress H  
Randaberg J13-2 - Forus og Gausel 2 -  
23.09 18:30 Randaberg Kunstgress H  
Randaberg J13-1 - Sandnes Ulf 1 -  
18.09 18:30 Tananger kunstgress 2 B  
Havørn 1 - Randaberg J13-2 -  
16.09 17:00 Tastaveden kunstgress B  
Viking 1 - Randaberg J13-1 -  
09.09 18:30 Goa Kunstgress H  
Randaberg J13-2 - Ålgård 2 -  
09.09 18:30 Bane Nord (Sentralidrettsanlegget) B  
Klepp 1 - Randaberg J13-1 -  
04.09 17:00 Vardeneset Kunstgress 1 9er A Modenabanen B  
Vardeneset 2 - Randaberg J13-2 -  
02.09 17:00 Randaberg Kunstgress H  
Randaberg J13-1 - Brodd 1 -  
28.08 18:30 Goa Kunstgress H  
Randaberg J13-2 - Mastra 1 -  
26.08 18:30 Randaberg Kunstgress H  
Randaberg J13-1 - Bryne 1 -  
19.08 17:00 Goa Kunstgress H  
Randaberg J13-2 - Viking 2 7er -  
16.06 17:30 B&G-banen, Egersund B  
Egersunds 1 - Randaberg J13-1 -  
06.06 18:30 Randaberg Kunstgress H  
Randaberg J13-1 - Hinna Fotball 1 -  
05.06 19:00 NSE-banen Midjord kunstgras 9er A B  
Brodd 2 - Randaberg J13-2 -  
29.05 17:00 Goa Kunstgress H  
Randaberg J13-2 - Rennesøy 2 -  
28.05 17:00 Hovedbane 2 9er A B  
Sandnes Ulf 1 - Randaberg J13-1 -  
22.05 18:30 Knudamyra kunstgress 2 B  
Forus og Gausel 2 - Randaberg J13-2 2 - 0  
20.05 17:00 Randaberg Kunstgress H  
Randaberg J13-1 - Viking 1 4 - 1  
15.05 18:30 Goa Kunstgress H  
Randaberg J13-2 - Havørn 1 9 - 1  
14.05 18:30 Randaberg Kunstgress H  
Randaberg J13-1 - Klepp 1 1 - 4  
07.05 18:30 NSE-banen Midjord kunstgras 9er B B  
Brodd 1 - Randaberg J13-1 1 - 1  
06.05 18:30 Solås kunstgressbane B  
Ålgård 2 - Randaberg J13-2 2 - 3  
29.04 17:00 Goa Kunstgress H  
Randaberg J13-2 - Vardeneset 2 1 - 4  
24.04 17:00 Mosterøy kunstgressbane 9er B  
Mastra 1 - Randaberg J13-2 3 - 6  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift